zoraida-park-garden-resort

Zoraida Park & Garden Resort ****

Recenze hotelu Zoraida Park & Garden Resort 

Španělsko, Costa de Almeria

Hotel Zoraida Park & Garden Resort je větší hotelový komplex tvořený z dvou hotelů, takže počítejte s větším počtem návštěvníků – klid a pohodu tu opravdu nenajdete. Za to vaše děti si tu jistě najdou spoustu nových kamarádů. Hotel je totiž vhodný především pro rodiny s dětmi.

Takže pokud jedete na dovolenou za zábavou a nechcete se nechat rušit od všudypřítomných, věčně uřvaných a hyperaktivních malých trpaslíků, raději volte jiný hotel.

Zoraida Park & Garden Resort je velice oblíbený mezi Čechy a Slováky – pokud jste doufali, že před nimi utečete do zahraničí, máte smůlu!

Jaký zvolit pokoj?

Pokud si potrpíte na krásný výhled, určitě si připlaťte za pokoj s výhledem na moře. Nedoporučuji pokoje v přízemí v blízkosti recepce a baru. V nočních hodinách je v areálu hotelu poměrně veselo a milovníkům klidné noci by mohl silný hluk zkazit celý pobyt.

 

Cena hotelu Zoraida Park & Garden Resort ►

 

Pláž a moře

Písčito-oblázková pláž (hrubší písek s drobnými kamínky) se nachází hned za hotelovou brankou. Slunečníky a lehátka jsou na pláži zpoplatněny. Moře je krásné, pláž každodenně udržována a vyřádíte se tu také skákáním do vln – jsou zde poměrně velké vlny. Ve večerních hodinách se na pláži objevují také medúzy. Přibalením bot do vody určitě nic nezkazíte.

Vzhledem k tomu, že jsou v moři velké vlny a brzy se svažuje do hloubky, není vhodné nechávat děti na pláži bez dozoru a rukávků! Není výjimkou, že se na pláži vyvěsí červená vlajka, která zakazuje vstup do moře v případě, že je moře hodně rozbouřené.

Vybavení pokoje

Hotel prošel celkovou rekonstrukcí teprve před pár lety (2011), takže je vybavení slušné. Samozřejmostí je také lednice a automatická klimatizace, která vás zchladí po rozpáleném dni na slunci. V koupelně nenajdete mýdlo, které bývá v mnoha hotelích samozřejmostí, takže si určitě přibalte své vlastní. Najdete zde ale fén, který vám ušetří spousta místa v kufru.

Stravování

Velké jedlíky jistě potěší, že se zde můžou najíst kdykoliv se jim zachce a nemusejí hlídat čas, kdy se bude podávat večeře. Na baru si můžete kdykoliv během dne objednat např. pizzu, hot dog nebo hamburger. K dispozici je pro vás hned několik hotelových restaurací s bohatým výběrem jídel všeho druhu – zelenina, ovoce, mořské plody, všechny druhy masa a nechybí ani fast foody pro mlsouny.

V rámci all inclusive jsou pro vás k dispozici také odpolední svačinky u bazénu. Alko koktejly si můžete v areálu hotelu Zoraida Park & Garden Resort vychutnávat u několika barů až do 24 hod.

Zábava a služby hotelu

Animátoři zajišťují bohaté animační programy, které jistě potěší nejen děti, ale i dospělé. Personál je vždy pozitivní a dokáže vám za jakékoliv situace vykouzlit úsměv na tváři. Všichni jsou velice ochotní a milí. Nebude vám zde chybět každodenní úklid pokoje s pravidelnou výměnou lůžkovin a ručníků.

Hotelová diskotéka je k dispozici až do dvou do rána, ale nečekejte žádný prvotřídní podnik. Jedná se o menší místnůstku s muzikou, na které je vidno, že už si něco zažila. Sem raději zavítejte až po pár panácích. :) Kondičku vám pomůže udržovat hotelové fitko (60 min./den), tenisové kurty (zapůjčení tenisových raket s tenisáky za 8 euro), stolní tenis (zapůjčení pálek za 10 euro), vnitřní bazén nebo animační programy (aquaerobic, různé tance a společenské hry u bazénu). Děti zaručeně potěší dětský vodní park s tobogány a dětský klub Firáček.

Není nad to si po dobrém jídle vychutnávat koktejl u bazénu na rozpáleném lehátku. K tomu, abyste vůbec nějaké lehátko zakořistily si budete muset ráno přivstat a doběhnout k bazénu zabrat ta nejlepší místa – vzhledem k většímu počtu hostů není kapacita lehátek dostačující.

WiFi zóna na recepci zdarma, na pokojích za poplatek (5 euro).

Okolí

Pokud máte obavy, že si po návratu z dovolené přivezete kromě suvenýrů také pár kilo navíc, doporučuji místo pronájmu auta nebo čtyřkolky využít půjčovny kol (5 euro/hod., 10 euro/5 hod.), kterou naleznete hned vedle hotelu Zoraida Park & Garden Resort. Nejen, že ušetříte pár euro na nové plavky, ale navíc uděláte něco pro sebe. Zaručuji, že si projížďkou na kole užijete mnohem větší zábavu, než při nudné jízdě autem!

Hotel Zoraida Park & Garden Resort je velice dobře situován poblíž nákupního centra Castillo de Santa Anna, kde můžete navštívit tamní obchůdky, trhy, aquapark nebo býčí arénu. Určitě si nenechte ujít krmení žraloků (každou středu a neděli v poledne) v místním akváriu Roquetas de Mar Aquarium.
Doporučuji si pronajmout auto a vydat se na výlet do městečka Granada a na Gibraltar!

 

Cena hotelu Zoraida Park & Garden Resort ►

 

Kde přesně hotel najdete?