Pohled na hotel Q Premium Resort, Alanya

Q Premium Resort *****

Recenze hotelu Q Premium Resort

 

Jaký zvolit pokoj?

Určitě doporučuji vybrat si pokoje ve vyšších patrech a natočeným na pravou stranu – budete mít krásný výhled jak na moře, tak na okolí. Vyhněte se pokojům natočeným k vedlejšímu hotelu, jejich večerní programy mi připomínaly hard techno party a moc se nevyspíte.

 

Ceny hotelu Q Premium Resort ►

 

Pláž a moře

Znáte absolutně dokonalé věci? Já ne, a hotel Q Premium má také menší skulinky. Jsou placaté, kulaté a dost bodají do chodidel, už víte? Abych nepsala stále v hádankách, myslím tím pláž, na které jsou místy kameny. Určitě si nezapomeňte boty do vody – ovšem jestli máte rádi bolest, meze se nekladou.

Stále tu platí pravidlo: „dávej bacha, kam šlapeš“! Nevyzpytatelné moře vás může překvapit hloubkou a zahučíte pod mořskou hladinu, ani nebudete vědět jak – takže rukávky každopádně mějte poblíž. Stejně pod vodou vás toho moc nečeká, klidně brýle i šnorchl zapomeňte doma.

Nakonec bych zmínila lehátka ve vodě – byla to pro mě úplná novinka, naprostá bomba! Později jsem si však uvědomila, že nejsem zřejmě VIP, a abych si ukradla jedno lehátko, byl nadlidský výkon. Má soutěživá povaha nakonec zvítězila a vždy jsem si jedno urvala. Mé morální ponaučení? – Nevzdávej se, nasaď buldočí obličej a oni se leknou!

Pokoj

Jak můžete vidět z fotek, pokoje jsou opravdu nádherné – ten kdo není spokojený, tomu opravdu nerozumím. Hotel Q Premium je zatím takové batole z roku 2012, takže vše je tu nové a čisté. Dokonce jsem tu poprvé v Turecku viděla LCD TV. To jsou ale dneska vymoženosti, že?

Jídlo

Novinkou pro mě byl lék AYRAN – kefírové mléko, které zaručeně pomůže při průjmu. Pro případ, že by vás to chytlo, tak ho najdete kdekoliv – na pokoji, v plážovém baru, restauraci, u bazénu. Nevěřila jsem, ale tahle slaná a ne moc chutná tekutina mi opravdu pomohla a na druhý den jsem se mohla nacpávat znovu.

Jinak strava byla úžasná, velký výběr a myslím, že každý si přišel na své. Nevýhodou bylo, když jste si dali šlofíka a vzbudili se kolem osmé večer – jídlo už moc nedoplňovali. Proto jsem byla nastartovaná už kolem šesté a křičela jsem: „My máme hlad!!!“ Zřejmě mi nikdo nerozuměl, to mi došlo později.

Zábava a služby

Jako filmová hvězda jsem si připadala, když roznášeli kávu a čaj přímo k lehátkům, asi kolem 10 hod ráno. Nastoupená jsem však byla už od 8 :). To víte, co kdyby na mě nezbylo.

Často jsem se také cítila jako Nastěnka z Mrazíka. A víte proč? Většina programů byla v ruštině a Rusů kolem bylo habaděj. S mou angličtinou jsem si mohla tak povídat s rostlinami kolem, no co, květiny umí nejlépe naslouchat.

 

Okolí

V okolí hotelu toho moc nenajdete. Je tu jen pár obchodů, žádné restaurace, promenády. Takže pokud se nenaladíte na ruskou vlnu, doporučuji špunty do uší a klapky na oči. Pokud máte v kufru místo, určitě si zajeďte v rámci výletu na nákupy v Side – doufám však, že zbytek dovolené nezůstanete zaboření v hromadách oblečení. :)

 

Ceny hotelu Q Premium Resort ►

 

Kde přesně hotel najdete?

Zdroj: Q Premium resort