Pohled na hotel Lti Lycus Beach, Alanya

Lti Lycus Beach ****+

Recenze hotelu Lti Lycus Beach

 

Tip na pokoj

Jak už je všeobecně známo, pokoj s výhledem na moře je lepší – tu to platí tuplem! Takže připravte si pár euro a házejte očko na recepční, snad to postačí k lepšímu pokoji. :)

 

Ceny hotelu Lti Lycus Beach ►

 

Pláž a moře

Hlavní roli v hotelu Lti Lycus Beach hrají lehátka na pláži. Vraťme se o pár desítek let zpět a představte si davy lidí šílících po koupi banánů– no jo, kdo dřív přijde, ten dřív mele. Přesně tahle situace mi připomínala ranní zabírání lehátek co nejblíže moři nebo bazénu. Lidi byli schopní vstávat v 6:00, aby byli rychlejší než ti ostatní, připomínám, byli na Dovolené! Přes to všechno se bazén otvíral až v sedm hodin. Co se dá holt dělat, lidská soutěživost nezná mezí. Takže nastavte lokty a vzhůru do boje!

Mimo to, pláž i moře byli krásné, čisté, prostě jako z obrázku. K moři se prochází překrásnou zahradou – připadala jsem si jako Alenka v říši divů, kterou znenadání ovane mořský vánek a oslní ji krásně se houpající moře…aaach. Mé snění však vyrušili křičící lidé na vodních atrakcích – šlapadlech, banánech apod. Na chuť si tu přijdou nejen snílci, ale také akční šílenci.

Pokoj

Pokoje mají krásné, dokonce i renovované, k vytknutí nic nemám – samozřejmě, že nějaký šťoural chybičku vždycky najde, ale vy se nemáte čeho bát. Navíc se můžete dívat ven z proskleného balkonu a nasávat pohody a klidu. Výhodou je, že trezor a klimatizace je zdarma, takže své věci budete mít nejen v bezpečí, ale i pěkně v chládečku. A to se vyplatí.

Jídlo

Strava je takovou tou tureckou klasikou. Velkou výhodou je grilování, což vám udělá chutě už jen po čichu. Takže pokud držíte dietu, doporučuji kolíček na noc a nedýchat! Pro rybí gurmány doporučuji poblíž rybí restauraci – její šéfkuchař je naprostý čaroděj. Další kouzelnicí byla paní, co v zahradě dělala palačinky, hotová pastva pro jazyk!!! Určitě se po ní podívejte, kdo hledá, ten najde. :)

Služby a zábava

Nejen, že se tu vyřádí děti, ale i dospělí si přijdou na své. Ještě teď se vidím, jak jsem tam řádila v bazénu a hrála vodní polo, nebo vodní aerobic. Obohatila mě však jiná věc, většina programů byla vedena v němčině – „Ja, Ja, das ist sehr gut“, pár slovíček jsem oprášila ze střední, ale spíš jsem si připadala jako na výcvikovém táboře v Německu. Němců a i Rusů bylo kolem plno. Ale přece nejedeme na dovolenou kvůli jiným, ale jenom a jenom kvůli sobě a svým blízkým, takže no stress!

Okolí

Jestli na dovolené u moře rádi utratíte pár bankovek, doporučuji motokáry blízko hotelu – je to zábava, obzvlášť když to neumíte řídit a šílený Turek vám to vysvětluje.

 

Ceny hotelu Lti Lycus Beach ►

 

Kde přesně hotel najdete?

Zdroj: Lti Lycus Beach