Pohled na Top hotel, Alanya

TOP hotel ****

Recenze hotelu Top

 

Jaký zvolit pokoj?

Určitě bojujte o pokoj s výhledem na moře. Pokoj z druhé strany má výhled na cestu, kde vás budou rušit neustále jezdící a troubící turecké káry.

 

Ceny hotelu TOP ►

 

Pláž a moře

Vždy když jezdíme k moři, hledáme místo, kde bude krásná pláž a hlavně přímo u hotelu. Musím říct, že tento hotel byl tou správnou volbou! Z pláže jsem byla naprosto unešená. Miluju, když se můžu zabořit do písku a poslouchat šumění moře – byla to paráda. Navíc jsem ani nepotřebovala brýle do vody, moře bylo krásně průzračné a dokonce jsem viděla, jak mi rybky okusují nohy – no, to už tak parádní nebylo 😀

Pokoj

V ubytování nevidím žádný problém. Hotel je čistý, pokoje denně uklízeny a také jsou pěkně prostorné. I v dalekém Turecku můžete pocítit kus české domoviny – v TV dokonce naladíte i ČT 24. Jak říkám – No Problem!

Jídlo

Jídlo za skvělou pláží a pěkným ubytováním trochu pokulhávalo. Samozřejmě všude bylo čisto, ale kdybych měla být hnidopich, určitě bych si rýpla do ne moc teplého jídla, které v pozdějších hodinách už ani nedoplňují. Přítel miluje maso, a proto byl trochu zklamaný výběrem – většinou bylo na výběr kuřecí ala na mnoho způsobů. Ryby byly maximálně 2x v týdnu. Na druhou stranu já jsem si připadala jako v ráji plném salátů a sladkých dobrot – většina lidí si stěžovala, ale já jsem si tiše nacpávala můj nenasytný žaludek.

Zábava a služby

Personál byl velice milý – za úsměv jsem nedostala fackou, ale také úsměvem! Musím však říct, že tento hotel je raději pro lidi, kteří si jedou užít klidu a pohody. Jestli máte rádi večerní tanečky, hlasitou hudbu a soutěž „MISS HOTELU“, vyberte raději jiný hotel. Navíc pro své děti se budete muset stát zábavou vy sami, animátoři vám moc nepomohou. Na druhou stranu vedlejší hotel se zábavou nešetřil a hluku jsme si užili z něj.

Průměrný věk hostů je kolem 40 let. Kvůli klidu sem jezdí také starší lidé. Jestli umíte německy a rusky, možná si tu najdete kamarády.

Okolí

Okolí hotelu bylo hezké, kolem krásné květiny.

Kousek od hotelu je malé nákupní centrum, a Avsallar je asi 15 min chůzí. Jeden den jsme si odpustili slunění na pláži a rozhodli jsme se vyrazit do centra Alanye, jeli jsme autobusem tzv. „dolmus“. Byl tu bazar, kde se dalo usmlouvat vše tak se 75% slevou, rozhodně doporučuji!

 

Ceny hotelu TOP ►

 

Kde přesně hotel najdete?

Zdroj: Top hotel