hotel-kotva-recenze

Hotel Kotva ***

Hotel Kotva Bulharsko recenze 

Slunečné Pobřeží, Bulharsko

Hotel Kotva Bulharsko patří mezi nejoblíbenější hotely v Bulharsku. Tento rodinný komplex je vhodný pro nenáročnou klientelu.

Jaký zvolit pokoj?

Volte raději pokoj co nejdále od recepce, ať vás v noci neruší přívaly nových turistů. Pokoj s výhledem na moře vám zaručeně zpestří každé nové ráno! Ale pozor! V sezóně se na pláži koná každý večer technoparty, takže pokud máte lehké spaní a nepatříte mezi milovníky techna, zažádejte si raději o pokoj z druhé strany hotelu.

 

Ceny Hotelu Kotva ►

 

Pláž a moře

Krásná písečná pláž se nachází přibližně sedm minut od hotelu Kotva. Pláž je rozdělena na část, kde si můžete pronajmout lehátka se slunečníky (10 leva/den) a neplacený úsek, kam si můžete hodit deku s vlastním slunečníkem. V moři se můžou vyskytovat medúzy, takže dětem raději opatřete obuv do vody. Pozvolný vstup do moře je vhodný pro neplavce a pro děti. Veškeré své cennosti raději nechávejte na pokoji, protože na pláži dochází celkem často ke krádežím, tak zbytečně neriskujte, ať si nepokazíte dovolenou.

Vybavení pokoje

Pokoje prošly celkovou rekonstrukcí, takže jsou moderně zařízeny novým nábytkem. Nechybí v nich automatická klimatizace, fén, varná konvice a minibar, který je za poplatek. V koupelně najdete nový sprchový kout s masážními tryskami.

Stravování

Strava je průměrná. Náročnější jedlíci by mohli mít problém s výběrem, protože není příliš pestrý a hotelová restaurace připomíná spíše závodní jídelnu. Jako minus hodnotím nedostatek zeleniny, ale milovníky fastfoodu určitě potěší každodenní porce hranolek a smažených jídel.

Na konci sezóny se hosté často setkávají se žaludečními problémy, takže nezapomeňte přibalit léky na zažívací obtíže!

Zábava a služby hotelu

Hotel Kotva nabízí svým hostům jeden velký bazén, brouzdaliště s aquaparkem pro děti a druhý bazén ze zadní částí hotelu, který je opatřen pool barem, tryskami a skluzavkami. Pokud se nemůžete dočkat, až zase budete bojovat o lehátka u hotelového bazénu, musím vás bohužel zklamat, lehátek je dostatek a vystačí pro všechny hotelové hosty. Nezapomeňte si vzít vlastní osušku k bazénu, jelikož hotel plážové osušky nepůjčuje. U bazénu jsou po celý den bohaté animační programy, které zajistí, že se nebudou nudit děti ani dospělí. Můžete se zapojit do tanců Zumby, zacvičit Aqua aerobic, jógu nebo stretching a zahrát volleyball či vodní pólo.

Co se týče úklidu, musíte se spokojit jen s vysypáním odpadků a dodáním toaletního papíru. Kdyby náhodou jste měli zájem o výměnu ručníků za čisté, můžete je hodit na zem a doufat, že uklízečka pochopí, co jste jí tímto gestem chtěli naznačit.

WiFi připojení je k dispozici zdarma na recepci, ale je dost mizerné! Na dovolenou si ale jedete především odpočinout, tak si zkuste zavzpomínat na staré dobré časy bez internetu a sociálních sítí.

Návštěvníci hotelu si často stěžují na ledovou vodu v bazénu!

Okolí

Hotel Kotva Bulharsko se nachází 500 m od starobylého bulharského městečka Nesebar, kam vás doveze například turistický vláček, který si vaše děti zaručeně oblíbí. V Nesebaru si zamilujete stavby a romantické uličky staré tisíce let. V nedalekém městě Varna se nachází obrovské Delfinárium, ze kterého si odnesete nezapomenutelný zážitek! Město Varna patří mezi jedno z největších v Bulharsku a určitě stojí za prohlídku – užijete si procházku po půvabné kolonádě, kromě starobylých památek uvidíte největší bulharskou katedrálu a velký přístav.

Není na škodu vyzkoušet také autobusovou dopravu, která je ve Slunečném Pobřeží výborná – jezdí každých 30 min.

 

Ceny Hotelu Kotva ►

 

Kde přesně hotel najdete?