Pohled na hotel Ergun, Alanya

Hotel Ergun ***

Recenze hotelu Ergun

 

Jaký zvolit pokoj?

Jak už je u většiny hotelů zvykem, pokoje ze strany ulice ruší hluk aut, proto trvejte na pokoji s výhledem na moře! Navíc také pokoje v 5. patře jsou hlučné, protože jsou pod restaurací. Doporučuji pokoj v jižní části. Bojujte a nedejte se, do toho!!!

 

Ceny Hotelu Ergun ►

 

Pláž a moře

Jelikož je to malý hotýlek, nedá se čekat extra velké vybavení. U hotelu na střeše je malý bazének, ale velkého bazénového řádění si neužijete. Vždy jsem se bála při mých plaveckých kreacích, že dám ránu lidem kolem, proto hurá na pláž a bacha na mě! Musíte však projít podchodem – ale vše špatné pro něco dobré, pěkně se schladíte ve stínu.

Nejbližší pláž, na kterou jsme narazili, byla Kleopatřina – zní to tak vznešeně, že? Naprostá spokojenost, písek je však v poledních hodinách tak rozpálený, že bez bot skáčete jako vrabci na střeše. Lehátka a slunečníky stojí cca 5 euro na den – to jsou ale vyděrači, co? Za komfort se holt platí!

Vstup do moře je krásně pozvolný. Dokonce si můžete lehnout k moři, nechat se zchlazovat přílivem a cítit se jako fotomodelky z časopisu.

Pokoj

Tento hotel mě příjemně šokoval nezvyklým umístěním restaurace a bazénu. Jsou na střeše, a když večeříte při svíčkách každý večer, nebo ráno vnímáte ranní vánek a východ slunce, je to ráj na zemi!

Pokoje jsou krásně prostorné, denně uklízeny. Navíc slušnou zásobou ručníku jsem se cítila jako „velkododavatel bílých ručníku“, co víc si přát :-D. Pokoj nám jako páru bezpochyby stačil, ale pokud jste rodinka, požádejte o „family room“, ten bude ještě větší a vy si budete připadat jako v „malém – velkém“ království.

Jídlo

S jídlem jsme byli spokojeni – no jo typičtí Češi, jak je to all inclusive, tak se neznám :-D. To samozřejmě žertuji, ale musím uznat, že strava byla chutná a každý si přišel na své. Byla však trochu monotónní, jak už je zvykem. Na výběr byly hlavně různé saláty, dresinky, polévky, míchaná vajíčka, cukrovinky a zajisté ženy držící mučící diety tu najdou müsli a jogurty – no není to ráj? Jezte však střídmě a užívejte dovolené dosyta!!! Jedinou věc, kterou bych vytkla, že na večeři není voda zdarma.

Zábava a služby

Byla jsem vždy zvyklá na celodenní programy, kterou jsou téměř v každé zemi rutinou. Tento hotel je nemá, zklamání? Ne! Absolutně nám nechyběly. Protože se hotel nachází v centru všeho dění, nestačíte se rozhodovat, kam večer vyrazit. Jestli rádi ochutnáváte jídla v restauracích, tak bych doporučila restauraci Carusos, je cca 3 minuty od hotelu.

Klimatizace na pokojích je zdarma, ale nemůžete si ji nijak zvlášť regulovat. Pro internetové mágy je dostupná Wifi, ale pouze na střeše hotelu. (tam, kde je restaurace)

Na závěr musím zkonstatovat, že jejich „ duch hotelu“ je úžasný. Myslím tím personál, jako tým jsou perfektní, velice milí a přátelští. Cítíte se tam jako mezi přáteli a to se v dnešní době jen tak nevidí!

Okolí

Protože se hotel nachází v centru všeho dění, nestačíte se rozhodovat, kam večer vyrazit. Jestli rádi ochutnáváte jídla v restauracích, tak bych doporučila restauraci Carusos, je cca 3 minuty od hotelu.

 

Ceny Hotelu Ergun ►

 

Kde přesně hotel najdete?

Zdroj: Hotel Ergun