Hotel Caprici-recenze

Hotel Caprici ****

Santa susanna hotel Caprici recenze

Španělsko, Santa Susanna

Hotel Caprici Španělsko je umístěn v klidné části městečka Santa Susanna, je tedy vhodný pro rodiny s dětmi a starší klientelu. Náročnější klienti by mohli být zklamáni z kvality služeb hotelu, která odpovídá spíše 3*.

Jaký zvolit pokoj?

V pokoji z boční strany hotelu vás s největší pravděpodobností budou rušit projíždějící vlaky z přilehlé železniční trati a v severní části hotelu jsou pokoje v blízkosti hotelové kuchyně, která by vám příliš nevoněla. Pokoj z východní strany hotelu s výhledem na moře bude nejen pohádkou pro oči, ale také pro vaše uši.

Ceny Hotelu Caprici ►

Pláž a moře

Široká písečná pláž se nachází jen pár krůčků od hotelového bazénu (cca 30 m). Je vždy čistá a udržovaná. Na pláži je hrubší písek a místy se mohou objevit drobné kamínky. Pláž se svažuje velice prudce a často bývají velké vlny – děti a neplavce proto do moře nepouštějte samotné a obdařte je kruhem a rukávky.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou nově zařízené moderním nábytkem. V pokoji nechybí klimatizace, TV ani fén, ale mohli byste postrádat chladničku a sušák na mokré prádlo. Je možnost si zaplatit WiFi připojení na pokoji za 10 euro na týden.

Stravování

Španělsko Hotel Caprici nenabízí možnost All inclusive – na výběr tak máte pouze z polopenze a plné penze. Strava je spíše jednotvárná. Milovníci zeleniny by mohli být zklamáni z jejího nedostatku (jen rajčata, hlávkový salát a okurky). Pokud se těšíte, až si budete vychutnávat místní speciality, tak vás musím zklamat, strava je spíše přizpůsobena turistům (takže převládá pizza, hamburgery a hranolky) a je velký problém narazit na místní speciality také v restauracích mimo hotel. Z mořských plodů si vychutnáte jen ryby typu pangasius a občas kalamáry. Přesto je jídlo neustále doplňováno. V hlavní sezóně připomíná hotelová restaurace spíše školní jídelnu – všude hluk, pobíhající děti a bordel.

V případě polopenze, máte možnost vyměnit večeři za oběd – nutno ohlásit den předem na hotelové recepci.

Pokud si chcete vychutnat mořské speciality a místní stravu, doporučuji navštívit restauraci Bai Pepe, kde nabízejí služby prvotřídní kvality.

Zábava a služby hotelu

V hotelu je k dispozici fitness centrum (za poplatek). Vaše děti si můžou každý večer užívat diskotéku u bazénu a pro dospělé následují taneční večery s živou hudbou. Pokoje jsou pravidelně uklízeny v čistotě. Zaměstnanci vždy velice příjemní a srdeční. Hotelový bazén by mohl být vzhledem k velkému počtu hostů během sezóny o trochu větší – pokud si budete chtít zaplavat, jděte raději do moře. V hotelovém lobbi je k dispozici Free WiFi, ale připojení je velmi slabé.

Okolí

Nenechte si ujít večerní procházky a odpolední projížďky na kole po promenádě podél pláže. Podél pláže vede také vlaková doprava, ale nijak nenarušuje klidnou dovolenou, ba naopak usnadní cestování po výletech.

Městečko Santa Susanna je takové menší hotelové středisko, pokud si chcete z dovolené přivézt nějaké pěkné zážitky, doporučuji vyrazit do Barcelony! Zapomeňte na auto nebo taxi a nasedněte na vlak, který vás nabere hned před hotelem (jezdí každých 30 minut). Vlakem dojedete do Barcelony za 1,5 hod. a jízdenka vyjde na 5 euro. Až budete v Barceloně, vyrazte do ulice La Ramblas, kde si vychutnáte život pravé katalánské metropole. Na konci ulice narazíte na památník Kryštofa Kolumba, který se nachází nedaleko barcelonského přístavu. V ulici Montcada si milovníci umění nesmí nechat ujít obrazy nejslavnějšího malíře, které jsou k vidění v Picassově muzeu (vstupenka vyjde na 11 eur).

Rodiny s dětmi si užijí skvělé odpoledne v největším evropským podmořském akváriu, které je k nalezení hned vedle barcelonského přístavu (vstupné pro dospělé 19 euro, děti 14 euro) a narazíte v něm například na třímetrového žraloka.

Ceny Hotelu Caprici ►

Kde přesně hotel najdete?