Hotel-Beverly-Playa-recenze

Hotel Beverly Playa ***

Mallorca hotel Beverly Playa recenze

Španělsko, Mallorca, Paguera

Na ostrově Mallorca je od 1.7.2016 zavedená tzv. turistická taxa. Její výše je závislá na kategorii hotelu, ve kterém jste ubytováni a platí ji všechny osoby starší 16 let. Pro hotely kategorie 1-3* vychází poplatek na 1 Euro za osobu na den a je splatný ihned po příjezdu do hotelu.

Klientela je v Mallorca hotel Beverly Playa převážně německá, polská a česká.

Jaký zvolit pokoj?

Pokoje Superior se nachází v nově zrekonstruované části hotelu a nabízí kromě moderního zařízení také malebný výhled na moře, ale svou kvalitou se dá srovnávat s běžným pokojem bez příplatku s výhledem do zahrady. Jen si dejte pozor na umístění pokoje, kapacita výtahů není dostatečná a ve vyšších patrech se dlouho čeká (především v době večeře).

Ceny Hotelu Beverly Playa ►

Pláž a moře

Nádherná písečná pláž se nachází jen pár metrů od hotelu Bevrly Playa. Moře je krásně průzračné a plné barevných rybiček a medúz – je ideální pro šnorchlování. Vstup do moře je velice pozvolný, takže se nemusíte obávat ani o ty nejmenší. Pokud se neobejdete bez lehátka na pláži, připravte se, že si pořádně plácnete přes kapsu. Pronájem dvou lehátek se slunečníkem vás vyjde na 13,5 Eura na den!

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny centrální klimatizací, televizí a velkým balkónem, na kterým si můžete kromě vychutnávání výhledu pověsit i mokré plavky.

Stravování

Strava je chutná, ale pokud jedete na delší dobu, budete mít pocit, že jíte pořád to samé. Jídlo je neustále doplňováno, takže nemusíte mít obavy, že na vás nic nezbude, když na večeři dorazíte o něco později – ba naopak se nebudete muset prát o jídlo a vystávat dlouhou frontu. K dispozici je vždy několik druhů masa (ryby, kuřecí, kachna, králík nebo krocan), zeleninových salátů, ovoce (meloun, sušené švestky a kompotované ovoce), velký výběr vynikajících moučníků, ale i smažených jídel (hranolky), takže vybrat by si měl opravdu každý. Strava je spíš lehčí, ale nechybí ani oblíbené fastfoody. 

Zábava a služby hotelu

Pro hotelové hosty jsou k dispozici zdarma dva bazény, jeden menší pro děti a vířivka. Personál je velice příjemný a snaživý – úklid a výměna ručníků každý den, obsluha na baru i animátoři se s vámi snaží komunikovat česky, v jídelně vždy hezky prostřeno, uklizené stoly a recepční vždy s úsměvem na tváři. V sezóně počítejte s větší klientelou, která s sebou nese fronty v jídelně, věčně obsazená lehátka u bazénu a křik malých dětí. Hotelový bazén se otevírá každý den v 8:30 hod. a již před 8. hodinou se začíná tvořit fronta nedočkavých hostů na rezervaci lehátek, takže pokud si nevystojíte frontu, zapomeňte na celodenní vyvalování u bazénu, raději si přibalte nafukovací lehátko a nechte se unášet na vlnách moře.

Dovolenou si můžete v hotelu Beverly Playa zpestřit tenisem, minigolfem, stolním tenisem, billiardem, vodními sporty na pláži (za poplatek) nebo fitness centrem. Všechny služby All inclusive můžete čerpat neomezeně po celý den až do 23:30 hod. Večer je pro vás k dispozici kromě vynikajících koktejlů také večerní zábava v podobě animačních programů.

Zarážející pro vás zřejmě bude fakt, že je WiFi zpoplatněna 23 Eury na týden.

Okolí

Mallorca je krásný ostrov, takže doporučuji nezůstávat celý pobyt jen u hotelu, ale maximálně ho procestovat a hotel Beverly Playa využívat jen k přespávání.

Pokud jedete za zábavou, určitě si zajeďte do hlavního města ostrova Palma de Mallorca, kam vás odveze místní autobus (9,80 Euro) nebo si můžete pronajmout auto (od 30 Euro). Nenechte se ujít mořské aquarium (výlet vyjde na 20,5 Euro) Playa de Palma (cca 7 km od Palma de Mallorca), které bude skvělým zážitkem především pro děti – uvidí zde přes 8000 mořských živočichů. V Playa de Palma se nachází také nádherná dlouhá pláž (4,5 m).

Ceny Hotelu Beverly Playa ►

Kde přesně hotel najdete?