Evrika-Beach-Clubhotel

Evrika Beach Clubhotel ****

Recenze hotelu Evrika Beach Clubhotel

Slunečné pobřeží, Bulharsko

Jaký zvolit pokoj?

Kvůli večernímu hluku doporučuji zvolit pokoj ve vyšším patře a co nejdále od recepce. Budete si muset vybrat, jestli je pro vás důležitější krásný výhled nebo večerní klid. Výhled na bazén je sice zajímavý, ale připravte se na hlasité diskotéky dlouho do noci, které se odehrávají právě u bazénu. U pokojů s výhledem na moře je to zrovna tak – noční klid vám budou znepříjemňovat pořvávající turisté a nedaleko vzdálené diskotéky. Pokud máte lehké spaní, smiřte se s výhledem na parkoviště a hotelovou zahradu.

 

Ceny Clubhotelu Evrika Beach ►

 

Pláž a moře

Dlouhá písečná pláž (8 km) se zlatým pískem se nachází přímo u hotelu Evrika Beach. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici pro hotelové hosty zdarma. Pláž je čistá každodenně udržovaná s pozvolným vstupem do černého moře. Ideální pro rodiny s dětmi. Na pláži je pro vás také plážový bar, který můžete v rámci All Inclisive využívat až do 18 hod. Milovníky alkoholu však musím zklamat, plážový bar totiž nabízí pouze nealkoholické nápoje a pivo.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou útulně zařízeny. Nechybí v nich automatická klimatizace, fén, lednice, televize a balkón nebo terasa. Vždy uklizeno, čistě povlečeno s každodenní výměnou ručníků.

Stravování

V hotelu Evrika Beach se nachází tři tematické restaurace – asijská, italská a bulharská. Asijskou a italskou kuchyni si můžete vychutnat pouze 1x za pobyt po předchozí rezervaci na recepci. Pestrý výběr – každý den něco jiného a určitě potěší i ty nejnáročnější jedlíky. Nechybí ani dětské menu pro ty nejmenší!

Zapomeňte na ryby jako je pangas a makrela, v hotelu Evrika Beach Club hotel si vychutnáte například lososa, žraloka, tuňáka a nechybí ani mořské plody jako jsou mušle a krevety. Milovníci dezertů si jistě pochutnají na výborných zákuscích a vynikající zmrzlině, která je k dispozici po celý den! 

Zábava a služby hotelu

U hotelu Evrika Beach Club hotel najdete dva bazény s aquaparkem, který je vybaven čtyřmi tobogány, vodopády a umělou řekou. Provoz atrakcí je však časově omezen jen na pár hodin denně. Provozní doba bazénů je také omezena – připravte se na to, že vás v 18 hod. nekompromisně vyhodí z bazénu a máte po koupání! Snad každý klient hotelu si stěžoval na ledovou vodu v bazénu a omezený provoz atrakcí.

Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži zdarma – jejich rezervace ručníkem (jak je tomu všude zvykem), je zakázána, takže se nemusíte prát o volná lehátka. Jen počítejte s tím, že pokud se od lehátka vzdálíte na delší dobu, může se stát, že plavčík sbalí vaše věci a uvolní lehátko pro jiné hosty. Zdarma si můžete užívat také zábavu v podobě stolního tenisu, fitness, šipek, boccia, aerobicu, tenisových kurtů s betonovým povrchem, vodního póla, plážového volejbalu a animačních programů.

Vzhledem k tomu, že se jedná o větší hotelový resort, připravte se na větší nával turistů a chaos v jídelně. Právě z toho důvodu je pro každého hosta omezený přístup do jídelny – každému je přidělena kartička s časy, které jsou kontrolovány před vstupem do restaurace. Internetové nadšence potěší WiFi připojení, které je v celém areálu hotelu zdarma.

Celý areál hotelu Evrika Beach Clubhotel je bezbariérový – vhodný pro kočárky i vozíky.

Okolí

Hotel Evrika Beach Bulharsko se nachází 500 m od rušnějšího centra města, kde najdete nejen spoustu krámků, ale také bulharské restaurace, bary a diskotéky. Děti si zamilují jízdu malým vláčkem, který vás proveze po celém pobřeží. Není na škodu vyzkoušet také autobusovou dopravu, která je ve Slunečném Pobřeží výborná – jezdí každých 30 min. Určitě si nenechte ujít návštěvu starobylého bulharského městečka Nesebar s krásnými památkami. 

 

Ceny Clubhotelu Evrika Beach ►

 

Kde přesně hotel najdete?