delfinia-resort

Delfinia Resort ***

Recenze hotelu Delfinia Resort

Řecko, Rhodos

Jaký zvolit pokoj?

Rozhodně volte pokoj v patře, než v zapuštěném přízemí s nulovým výhledem. Budete mít lepší výhled na okolí a zároveň větší soukromí.

Pokoje superior jsou velice vkusně zařízeny a mají dokonalý výhled na bazén, takže můžete bez obav vypustit svou ratolest do bazénu při odpoledním šlofíku a přesto ji mít neustále na očích. Věřte ale, že pokoje zajišťují také excelentní výhled návštěvníkům bazénu do vaší ložnice. Takže pokud nepatříte mezi exhibicionisty, kteří se rádi předvádí ostatním, doporučuji zatahovat závěsy.

 

Cena hotelu Delfinia Resort ►

 

Pláž a moře

Pokud patříte mezi náročnější cestovatele, kterým nestačí jen jedna pláž, tak je pro vás hotel Delfinia Resort ideální volba. Můžete si vybrat hned ze tří pláží (dvě písečné a jedna oblázková), které se nacházejí cca 300 m od hotelu. Moře je tu klidné a udržované v čistotě. Vstup do moře je v některých místech prudší, takže dětem doporučuji nasadit rukávky a dospělým po pár drincích pro jistotu plovací vestu.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, televizorem a chladničkou. Nábytek není zrovna nejmodernější, takže může odradit náročnější klienty, kteří si potrpí na luxusnější zařízení. Ale ti méně nároční si jistě vystačí s tím, že se budou mít kde v klidu vyspat a osprchovat.

Stravování

Pestrý výběr jídla určitě potěší každého jedlíka. Dovolená v hotelu Delfinia Resort vám zajistí, že se nejen skvěle najíte, ale také si s sebou kromě suvenýrů přivezete pár kilo navíc!

Někteří hosté si stěžovali na jednotvárné snídaně, ale podle mě je výběr dostačující a velký. V rámci programu all-inclusive můžete čerpat mimo jiné i z velkého výběru nápojů a míchaných drinků (cca 20 druhů). Doporučuji to s těmi drinky moc nepřehánět. Byla by velká škoda, kdybyste si po návratu z tak příjemné dovolené nic nepamatovali.

Zábava a služby hotelu

Každodenní úklid a výměna ručníků je v hotelu Delfinia Resort samozřejmostí. U bazénu je pro vás k dispozici dostatečné množství lehátek, takže s nikým nemusíte bojovat o místa u bazénu. Tobogán a dva bazény zcela určitě potěší vaše ratolesti, pro které jsou mimo jiné zajištěny celodenní animační programy. Takže máte zaručeno, že vaše děti budou mít o zábavu postaráno a vy si můžete užívat dovolené plnými doušky.

Pokud si nedovedete představit dovolenou mezi cizinci a máte obavy, že by vám chyběli Češi, nemusíte zoufat. Hotelový personál je totiž z velké části tvořen českými a slovenskými občany, takže se v hotelu bez problémů domluvíte česky! Tato skutečnost jistě potěší ty, co neovládají cizí jazyky.

Hotel Delfinia Resort pro své hosty zajišťuje bohaté animační programy, které vám zajistí zábavu na celý den. Aqua aerobic, beach volejbal, kurzy tance a ostatní aktivity vám zajistí dostatečný pohyb a vy se tak nemusíte obávat, že byste se na konci dovolené nenasoukali do svých oblíbených plavek!

Hotel nezapomíná ani na internetové závisláky, pro které je k dispozici zdarma WiFi v celém areálu, včetně pokojů! Přímo v hotelu je navíc také půjčovna aut.

Okolí

Po pár krocích od hotelu (cca 500 m) narazíte na rušnější promenádu s bary a restauracemi, ve kterých si můžete vychutnat místní speciality a nasávat pravou řeckou atmosféru. Doporučuji podniknout výlet do Údolí motýlů a města Lindos, ze kterého si jistě odvezete spoustu nových poznatků a fotografií.

 

Cena hotelu Delfinia Resort ►

 

Kde přesně hotel najdete?