Pohled na hotel Aska Buket Resort, Alanya

Aska Buket Resort & Spa *****

Recenze hotelu Aska Buket Resort & Spa

 

Jaký zvolit pokoj?

Teď zbystřete svůj zrak! Předpokládám, že se jedete válet k moři nebo k bazénu, proto by se vám asi nelíbilo obcházet celý komplex a až po té dosáhnout svého cíle. Z toho důvodu budova č. 2 je největším nepřítelem.

Braňte se zuby nehty a bojujte o pokoj v budově č. 9 – tam je vše blízko a navíc je tu i dostupný internet na pokojích s heslem – „askabuket0“. Na druhou stranu pokud máte rádi ticho a klid, tak v budově č.9 si ho moc neužijete. Co se dá dělat, vše má svoje pro a proti.

 

Ceny hotelu Aska Buket Resort ►

 

Pláž a moře

Pokud jedu k moři, tak pláž je základ. Na pláži je hrubší písek, takže žádné vyvalování sudů v písku nečekejte! Navíc si dávejte pozor, když vstupujete do moře, hloubka na vás znenadání bafne – takže pokud neumíte plavat jako rybka, tak si nezapomeňte rukávky nebo kruh :).

Výhodou je, že se nemusíte trmácet kilometry k pláži – je asi 50 m od hotelu. Navíc vás tam čekají lehátka, ručníky či podložky, a to zcela zdarma – no není to paráda? A to jsem ještě neskončila! Na pláži je příjemný bar, kde můžete zapomenout na všední starosti a jen si vychutnávat při západu slunce „sex on the beach“ – né nelekejte se, myslím tím kokteil! 😀

Pokoj

Nemusíte se ničeho bát. Jak už jsem u jiných hotelů zmínila, čistota na prvním místě a Aska Buket Resort je jednička – myslím, že „mistr Proper“ sem často jezdí na dovolenou J Navíc, když vykouknete z okna, očaruje vás krásná zeleň – botanická zahrada, jak vyšitá!

Jídlo

S jídlem jsem měla menší problém – byla jsem tak u vytržení z těch dobrot, že jsem se prvních pár dní přežírala a přežírala. No, co myslíte, že to mělo za následek? Nesmějte se prosím. Navzdory mým zažívacím strastem, jídlo bylo fenomenální. Bylo ho spousta, navíc od 11 do 18 hodin se můžete nacpat zmrzlinou. Máte se na co těšit! Myslete však na svůj žaludek a neberte si příklad ze mě!

Zábava a služby

Musím říct, že animace v Turecku často pokulhává, ale Aska Buket Resort v tom umí chodit a jejich animátoři jsou naprosto skvělí. Zahráli jsme si šipky, volejbal, ráno jsem se pořádně rozcvičila, plus jsem si zkusila břišní tance – nepřála bych vám však vidět video, ještě teď se mi všichni smějí (hahaha). No co, je to dovolená, kde vás nikdo nezná, tak proč si nevyrazit z kopýtka – prostě si užívejte a kašlete na názory druhých!!!

Pokud nevydržíte ani den bez pohybu, je tu fitko, kde můžete klidně vypotit duši. Ale raději na něj kašlete, v tom vedru je to o život! Vedle toho, si můžete v rámci all inclusive užívat velké sauny, páry a hammamu. Když už relax, tak pořádně, ne?

Co mě naprosto překvapilo, byl bowling a kino – zažilo jste to někdy v hotelu u moře? Prostě večer máte o zábavu postaráno! Nemusíte se bát, že budete bezduše a znuděně chodit po ulicích.

Okolí

Hotel je v obklopení krásných květin, různých stromů – je to jako v pohádce. Myslím, že teď potěším muže- vykulené oči a šílené nákupy moc nečekejte, sice tu najdete obchůdky a dychtivé Turky, ale nekonečné trhy hledejte jinde. Chlapy, máte radost?

 

Ceny hotelu Aska Buket Resort ►

 

Kde přesně hotel najdete?

Zdroj: Aska Buket resort