Apartman-Primorsko-Del-Sol

Apartmán Primorsko Del Sol ***

Primorsko Del Sol recenze

Bulharsko, Primorsko

Hotel Primorsko Del Sol se nachází v Bulharsku ve městečku Primorsko. Jedná se o velký hotelový komplex, který je vhodný především pro mladé páry, ale neurazí ani rodiny s dětmi a starší klientelu.

Jaký zvolit pokoj?

Hotelový komplex Primorsko Del Sol tvoří hlavní budova o osmi podlažích a čtyři vedlejší budovy, ve kterých jsou převážně standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné či dvou přistýlek pro vaše ratolesti. Všechny pokoje jsou velmi prostorné a praktické. Ideální volbou pokoje je ubytování ve vedlejší části, kde je o poznání větší klid.

Pláž a moře

Hotel se nachází asi 150 metrů od rozlehlé písečné pláže, na které jsou k dispozici zdarma lehátka i slunečníky! Pláž je díky svému pozvolnému vstupu do moře vhodná  pro děti či neplavce. Voda je nádherně čirá a teplá. Za poplatek máte k dispozici také velký výběr vodních i plážových sportů. Pláž je každý den udržovaná, takže nehrozí, že byste zakopávali o odpadky jako tomu bývá na jiných plážích v Bulharsku.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou opravdu prostorné a nabízejí kompletně vybavenou kuchyň s  jídelním stolem. V obývací části pokoje je plochá satelitní televize, minibar, který ocení především dospělí, telefon a za příplatek vám může být k dispozici také trezor.  Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení (vana či sprcha, fén na vlasy, WC), klimatizaci a internetové připojení.

Stravování

Stravování je i přes služby All Inclusive v Primorsko Del Sol slabší. Vhodné spíše pro nenáročné klienty, kteří si nepotrpí na velký výběr. Během dne (mimo obědy a večeře) si můžete zajít na teplé či studené občerstvení do hotelového baru. Na zmrzlinu si můžete skočit zase k baru u bazénu. Jednou za celý pobyt si můžete zajít na večeři v restauraci A’la carte, ale je nutné si místo rezervovat v hotelové recepci alespoň den předem. Vzhledem k velikosti hotelového komplexu, musíte počítat s velkými frontami – což je občas na ostré lokty.

Za příplatek je v hotelu k dispozici také cukrárna se sladkým pečivem, kávou či čajem (otevírací doba: 8:00-11:00; 17:00-21:00).

Zábava a služby hotelu

Lehátka u bazénu jsou zdarma, ale je nutné o rezervaci bojovat s ostatními klienty. V hotelu Primorsko hotel Del Sol jsou po celý den zajištěné animační programy – 3x do týdne vystoupení umělců s živou hudbou a večerní show, popřípadě diskotéka.

V hotelu je pro vás k dispozici zdarma posilovna. Dále si máte možnost zahrát beach volejbal, šipky či fotbal. Pokud byste si přáli poměřit síly s ostatními, tak hotel pořádá 1x za týden turnaj v beach volejbale.

Za menší poplatek si můžete užít například: kulečník, wellness, saunu, turecké lázně a tenisové kurty.

Okolí

Neválejte se celé dny jen na pláži a navštívte město Sozopol s působivým historickým centrem, které byste v Primorsku či Kitenu jen těžko hledali. Počátky tohoto kdysi řeckého města jsou kladeny již do roku 610 před naším letopočtem. Za návštěvu určitě stojí archeologicky odkryté stavby, prastaré městské hradby či působivé kostely.

Nenechte si ujít ani přírodní rezervaci Ropotamo, jenž je nejvýraznějším turistický cílem v blízkosti Primorska. Jedná se o údolí při dolním toku stejnojmenné řeky, které je velmi pestrou a krásnou přírodní oblastí poskytující domov řadě zajímavých živočichů.

Děti budou pro změnu nadšené z nedalekého aquaparku (děti pod 90 cm zdarma, jinak 30 Lv/os).

Kde přesně hotel najdete?